piątek, 24 lipca 2015

Guzce i Tygrysy.


....czyli ponowny wypad do 32 BLT. 15-sty lipca także u mnie zapisze się bardzo ciekawie, choćby dlatego że: po 1-wsze - A-10 ! po 2-gie - Tygrysy ! po 3-cie - oczywiście Smoki ! Było co fotografować i było na co popatrzeć. Po deszczowym wtorku także w środę miało padać, miała być burza z gradobiciem a było przyjemnie, gorąco a wręcz sielsko. Mało brakowało a nie zdążylibyśmy na pierwszy start. Tego nie można było przegapić...para "Guzców" zrywała się do lotu. Po nich eFy i nasze łaskie i występujące gościnnie krzesińskie a wśród nich nie mogło zabraknąć tygrysów ! Ciekawym widokiem jest przekołowanie po pasie pary F-16. A przeloty na niskim pułapie zarówno A-10 jak i naszych "falconów" dają sporo satysfakcji i okazji do zrobienia fajnego foto. Pogoda sprzyja łowcom.
Wspomniane przekołowanie dwóch eF-16 z "10" na "28" po pasie startowym....za chwilę pojawią się Guzce...a termika zaczyna ostro dawać się we znaki.

Na płycie postojowej "odpoczywają" Krzesiny, na kolejnej Warthogi czyli suma-sumarum, razem i łącznie...cała baza To: Najdroższy strzeżony parking w Polsce.
  .