czwartek, 14 listopada 2013

Taki troche pazdziernikowy "martwy sezon" !

Jako że sezon wszelkiej maści imprez lotniczych jest praktycznie na ukończeniu , pozostaje nam podpłotowy spotting na lokalnych lotniskach .  Na EPLL mogło by się wydawać że nie jest za ciekawie , jednakże zawsze można trafić na coś interesującego ... I tak już 1-go października pojawili się goście z Łotwy . Na tankowanie na łódzkim lotnisku zawitała akrobacyjna grupa " Baltic Bees " . Najpierw efektowny przelot na smugaczach .
Następnie popularne "pszczółki" zrobiły efektowne rozejście i przygotowanie do lądowania ....................................


Jeden z fajniejszych pomysłów jakie zostały zrealizowane w październiku to założenie oficjalnej strony tzw. fanpage naszej grupy spotterskiej " EPLL 07-25 " na Facebooku / tu link : epll 07-25 fanpage . Pomysł zaświtał nam tzn. mi i Grzesiowi Strukowi już jakiś czas temu , wydaje się że od zorganizowania wycieczki spotterskiej w Nowym Glinniku i sesji foto " Sokołów " w 7 Dywizjonie Lotniczym / 25 Bryg. Kaw. Pow. Od pomysłu do realizacji upłynęło trochę czasu , nie mniej jednak dzięki zaangażowaniu jeszcze dwóch osób ( tu przyp. : Marcin Bryja fly 4 photo i Tomka Kotlarskiego ) wszystko doszło do skutku . Dzięki ....! Jeśli chodzi o moje fotografowanie na EPLL to 28-go pazdziernika zawitały dwa  rodzynki : B737 " Israir" i B757 "Arkia".
Jak będzie w kolejnych jesienno-zimowych miesiącach...zobaczymy . Nie mam na myśli fotografowania "Rajanów" ile o przybyciu ciekawych maszyn . Pogoda się zmienia - raz słonecznie , innym razem mokro i mgliście . Ale moim zdaniem zawsze coś / rzadko bo rzadko / można ustrzelić na EPLL ! Pomysłów na kadry nie brakuje...a my czekamy na dobre info... Pozdrawiam .